Kontakta oss

 

Mats Dahl

Verkställande direktör
mats.dahl@decerno.se
08-630 75 15

 
 

Arne Westin

Försäljning
arne.westin@decerno.se
08-630 75 26

 

Elis Sjömar

Försäljning Sitecore
elis.sjomar@decerno.se
031-35 08 509

 

Fabian Lyman

Försäljningschef och affärsområdeschef: Verksamhetssystem Offentligt
fabian.lyman@decerno.se
08-630 75 82

 

Lennart Haggård

Affärsområdeschef: Verksamhetssystem Privat
lennart.haggard@decerno.se
08-630 75 13

 

Rikard Linneroth

Affärsområdeschef: Geografisk IT
rikard.linneroth@decerno.se
031-77 44 390

 

Sven Norman

Teknisk chef
sven.norman@decerno.se
08-630 75 21

 

Madeleine Fange

Affärsområdeschef: Webb
madeleine.fange@decerno.se
+46 733 130 682

 

Fredrik Hörnsten

Affärsutvecklingschef: Webb
fredrik.hornsten@decerno.se
+46 733 137 077

 

Fredrik Lundin

Design- och strategichef
fredrik.lundin@mogul.com
+46 733 137 003

 
 

Linn Swärdh

HR-ansvarig
linn.swardh@decerno.se
08-630 75 32

 
 

Malin Niklasson

Marknadsansvarig
malin.niklasson@decerno.se
+46 762 287 384

 
 

Våra kontor

 

Kista

Electrum 234, 164 40 Kista
Besök: Kistagången 16.
Leverans: Isafjordsgatan 22 (vändplan)
+46 8 630 75 00

Stockholm

Hudiksvallsgatan 4B
113 30 Stockholm
+46 8 506 66 100

 

Uppsala

Västra Ågatan 16
753 09 Uppsala
+46 8 506 66 100

Göteborg

Vasagatan 45
411 37 Göteborg
+46 31 77 77 790

 

Sevilla

Calle Orden de Malta 7
41003 Sevilla, Spanien
+34 662 23 15 12